Правове Повідомлення

Коротко - ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, хоча ми, звичайно, робимо все можливе для поліпшення. Якщо ми зробили помилку або ви знаєте як покращити наш сайт, просто повідомте нас!

Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, призначена лише для загальних інформаційних цілей.

Обмежені гарантії

Ми не гарантуємо або не представляємо:

  • повноту або точність інформації, опублікованої на нашому сайті;
  • що матеріал на сайті є актуальним; або
  • що веб-сайт або будь-яка послуга на веб-сайті залишатиметься доступною.

Ми залишаємо за собою право припинити чи змінити будь-які послуги нашого веб-сайту, а також припинити публікацію нашого веб-сайту в будь-який час на власний розсуд без попередження чи пояснення; і в тій мірі, в якій чітко вказано інше в цій відмові, ви не будете мати права на будь-яку компенсацію або іншу оплату після припинення чи зміни будь-яких послуг веб-сайту, або якщо ми перестанемо публікувати веб-сайт.

У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством та положеннями та умовами Ecommerce Foundation, ми висловлюємо всі заяви та гарантії, що стосуються предмету цього застереження, нашого веб-сайту та використання нашого веб-сайту.

Обмеження відповідальності

Ecommerce Foundation  не дає жодних гарантій, явних або непрямих, а також відмовляється від будь-яких інших гарантій, включаючи без обмежень, неявні гарантії або придатність для певної мети. Крім того, Ecommerce Foundation не гарантує і не робить ніяких заяв щодо точності, швидше за все результати, або надійність використання матеріалів, на сайті Скамадвайзер іншим чином пов'язані з такими матеріалами або на будь-яких сайтах, пов'язаних з даним сайтом.

Ecommerce Foundation ні в якому разі не несе відповідальності за будь-які збитки, які мають або пов'язані з вмістом, опублікованим Ecommerce Foundation або користувачами служб. Користувачі cлужб компенсують Ecommerce Foundation від усіх претензій третіх сторін.

Ми не будемо нести відповідальності перед Вами у зв'язку з будь-якими збитками, що виникають внаслідок будь-якої події або подій, що виходять за рамки нашого розумного контролю.

Ми не будемо нести відповідальність перед вами щодо будь-яких комерційних втрат, в тому числі (без обмеження) втрати або пошкодження прибутку, доходів, використання, виробництва, бізнесу, контракти, комерційні можливості або ділову репутацію.

Ми не будемо нести відповідальність перед Вами щодо будь-якої втрати будь-яких даних, баз даних або програмного забезпечення.

Ми не будемо нести відповідальності перед Вами у зв'язку з будь-якими спеціальними або непрямими втратами або збитками.

В МАКСИМАЛЬНОМУ СТУПЕНІ ПЕРЕДБАЧЕНОМУ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, НІ ECOMMERCE FOUNDATION, НІ ОДИН З ДИРЕКТОРІВ, ПАРТНЕРІВ ДОВІРИ, ЛІЦЕНЗЕРІВ, КЛІЄНТІВ, АГЕНТІВ ЧИ ІНШИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ECOMMERCE FOUNDATION ЧИ ЇХ ФІЛІАЛІВ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО ХАРАКТЕРУ У ЗВ'ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БУДЬ-ЯКОГО З НАШИХ ПОСЛУГ * (В ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, БУДЬ-ЯКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ ВАШОГО КОМП'ЮТЕРНОГОГ ТА/ АБО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ), І ВСЯ ВАРТІСТЬ І РИЗИК ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСУ НАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ І ВИКЛЮЧНО ВАМ.)