Повідомлення про авторські права

Усі права (інтелектуальної) власності на Scamadviser та логотип Scamadviser, який у будь-якому випадку включає права на торговельну марку, належать виключно Фонду Ecommerce Operations B.V (далі спільно іменований як :"Scamadviser"). Scamadviser прямо зберігає ці права.

Авторські права на формат і зміст цього веб-сайту (дані, зображення, звуки, тексти та інша інформація, що містяться на ньому) належать виключно Scamadviser та / або його ліцензіарам. Вміст цього веб-сайту може використовуватися лише для особистого використання. Без попереднього письмового дозволу Scamadviser забороняється пересилати, поширювати або надавати вміст цього веб-сайту чи будь-якої його частини третім сторонам, за винятком випадків, необхідних для використання цього веб-сайту.

Якщо і оскільки вміст цього веб-сайту складається з внесків користувачів, права на нього надаються цим користувачам (якщо ці права не були скасовані в умовах користування цим веб-сайтом та/або ці права не передані в Safe.Shop).

Scamadviser має право, але не зобов'язаний, позбавити доступ до інформації або видалити інформацію з цього веб-сайту, якщо, за єдиною думкою Scamadviser, є (можливе) порушення прав третіх осіб.

Scamadviser також має право - якщо інше не домовлено з автором - скоротити та/або змінити подані матеріали.